Borrelen op balkon
Op de 2e verdieping grond van het appartementengebouw, dat er van buiten uitziet als een historisch pakhuis, vind je dit bijzondere 3 kamerappartement. Vanuit de woonkamer en het balkon heb je een perfect uitzicht over de gracht. Een perfecte plek om te borrelen en te dineren!
De 2 slaapkamers vind je aan de achterzijde van het appartement. En via de gang heb je toegang tot de badkamer, de berging en het toilet.
Privé-parkeerplaats en fietsenstalling
De voordeur van het appartement is aan de achterzijde van de woning, op de binnenplaats van het appartementengebouw. De hoofdingang van het gebouw bevindt zich aan de grachtzijde. Daar is ook de lift en de inpandige privé-fietsenstalling. Wel zo veilig, wel zo handig! En parkeren? Dat doe je buiten op je privé-parkeerplaats.